Готель з басейном

Якщо ви шукаєте готель із басейном в Карпатах, то Апарт-готель “Вершина” це те, що вам потрібно. Кожен гість готелю має змогу безкоштовно відпочити на комфортних лежаках біля басейну з панорамним виглядом на гірський хребет. Відпочинок у великому басейні, розміром 50 м2 та глибиною 1.5 м сподобається і впевненим плавцям, і початківцям. Басейн на території готелю “Вершина” доступний для відвідування тільки нашим гостям. Вода в басейні завжди підтримується в максимально комфортному для дітей і дорослих температурному режимі +30 градусів цельсія.

Готелі в Яремче з басейном можуть істотно урізноманітнити активний літній відпочинок в одному з найбільш екологічно чистих куточків України. Після гірських походів, довгих піших прогулянок лісовими стежками приходить час зробити невелику перерву і перейти до релаксу і водних процедур.Ви маєте змогу поплавати, поніжитись на сонечку на шезлонгу і помилуватись гірськими пейзажами.Прямо з тераси біля басейну нашим гостям відкривається казковий панорамний вигляд на гірський масив Явірник з одного боку і вигляд з висоти пташиного польоту на місто Яремче.

Радимо відвідати басейн одразу по приїзду, плавання чудово відновлює сили після виснажливої дороги. Також гарною ідеєю буде поплавати у басейні після відвідин бані. Поруч із басейном є відпочинкова зона терасного типу, у якій вам буде приємно розслабитися і відволіктися від щоденних клопотів. Після водних процедур дуже приємно випити трав’яного чаю та відпочити на зручних лежаках. Ваше тіло буде вам вдячне, якщо ви продовжите релакс ще й іншими процедурами і заглянете до нас в баньку на дровах чи замовите для себе розслабляючий масаж.