Карпатський мед в Яремче

Карпатський мед – дивовижний дар природи, який просто зобов’язаний спробувати кожна людина. Це унікальний і дуже цілющий продукт, який дарує нам природа. Мед Карпат зібрав в себе всю чистоту гірських долин, повітря, води і любов бджоляра.

Всім відомий і видатний вчений А. Ейнштейн говорив про це смачний продукт так: «Чи не стане бджіл – загине людство», і правда неможливо описати ту величезну користь, яку несе мед нашому організму.

Чим корисний мед?

Гірський Карпатський мед є найціннішим бо зібраний він в екологічно чистому середовищі, в оточенні мальовничої природи і унікального повітря. Гірські трави з яких збирають мед бджоли ростуть в сприятливих умовах і завдяки цьому накопичують неймовірну кількість цілющих речовин, які несуть величезну користь нашому організму.

Справжній Карпатський мед має виражені бактерицидні властивості, тому дуже часто його використовують для лікування органів дихальної системи, а також для усунення дерматологічних проблем.
Дуже добре допомагає мед після перенесеного важкого захворювання або операції, так як він має загальнозміцнюючі і імуномодулюючі властивості. Карпатський мед широко застосовується для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Вживаючи його регулярно можна позбавиться від проблем з травною системою і налагодити обмінні процеси в організмі.

Приїхавши в Карпати, ви зіткнетеся з неймовірною різноманітністю меду, асортимент тут величезний: барбарисовий, валеріановий, волошковий, малиновий, м’ятний, вересковий, гірчичний, ожиновий, акацієвий, гречаний, каштановий, конюшиновий, кленовий, лавандовий, липовий, луговий, люцернові, соняшниковий , ріпаковий, хвойний, чорничний, яблуневий і т.д. Як не розгубитися і вибрати найкращий? І який мед найкорисніший? Давайте розберемося разом.

Мед з акації

Про корисність меду з акації є цілі легенди. Якщо ви приїхали в Карпати, обов’язково спробуйте унікальний і надзвичайно корисний мед з акації.

Чим так корисний акацієвий мед?

 • заспокоює нервову систему і лікує депресію;
 • активізує роботу мозку при сильних розумових навантаженнях;
 • покращує обмінні процеси в організмі;
 • має сечогінну і протимікробну дію;
 • підвищує імунітет;
 • очищає органи травної системи.

Завдяки вмісту фруктози і глюкози, натуральний акацієвий мед можуть вживати в їжу діабетики, без шкоди для здоров’я.

Хвойний мед, Карпатський

Карпатський хвойний мед містить величезну кількість вітамінів А, К і С, а також велика кількість мінеральних речовин, які надають неоціненну користь людському організму. Хвойний мед рекомендують до вживання людям похилого віку і дітям, тому що він сприяє поліпшенню пам’яті і нормалізує ріст і твердість кісток.

Лікарські властивості хвойного меду

У комплексі з іншими препаратами його можна використовувати для лікування таких хвороб як:

 • Бронхіт;
 • Артрит;
 • Ангіна;
 • Туберкульоз;
 • Малокровие;
 • Дерматит.

Ця цілюща природна солодкість володіє трохи специфічним ароматом і смаком, так як бджоли роблять мед з речовини, яке виділяють комахи живуть на хвойних деревах, але саме він є дуже корисним і найефективнішим у лікуванні багатьох захворювань.

Карпатський мед з горіхами

Карпатський мед в Яремче

Таких різновидів меду з горіхами як Карпатах ви не зустрінете ніде. На місцевих ринках продається величезна кількість цього смачного продукту. Давно відомий факт, що горіхи в поєднанні з медом несуть неоціненну користь нашому організму. Така суміш допоможе при простудних захворюваннях, зміцнить імунітет, також дуже ефективним виявляється вживання меду з горіхами для лікування атеросклерозу.
Такий мед дуже поживний, тому з його допомогою можна дуже швидко відновити сили і зміцнити нервову систему.

Горіхи, які містить цей продукт позитивно впливають на роботу мозку, знижують рівень холестерину і в цілому надають нашому організму величезну користь, а ще це шалено смачно. Тому не порятуйте себе можливості поласувати цим смачним продуктом.

Величезну різноманітність Карпатського натурального меду можна зустріти в прекрасному туристичному місті Яремче. На місцевому продуктовому ринку Вам запропонують неймовірну кількість цього смачного і корисного продукту. Карпатські бджолярі не ставлять вулики біля доріг, вони вивозять їх далеко в гори і чекають, коли бджоли наповнять свої стільники ароматним медом, зібраним з пахучих гірських квітів і трав.

Якщо вам випала чудова нагода побувати в горах, обов’язково купіть для себе баночку цього унікального продукту, адже такого меду, як в Карпатах ви точно не зустрінете ніде. Але щоб вибрати справжній мед, потрібно враховувати деякі особливості.

Як же відрізнити карпатський мед від фальсифікату?

 • Коли ви переливає мед, він повинен складатися в гірку. Для того щоб він розтікався потрібен час;
 • Мед обов’язково повинен тягнуться «ниточкою»;
 • 1 літр меду, яка не розбавлений водою, буде важити від 1,4 до 1,5 кг;
 • Справжній мед завжди дере горло.;
 • Якщо мед був нагрітий, то він має яскравий бурштиновий колір і кришталеву прозорість;
 • Мед ніколи не повинен пінитися;
 • Справжній мед не розшаровується;
 • Мед зберігають лише в скляній тарі. Якщо мед зберігати в пластиковій, оцинкованої, мідної тарі, то в ньому виникають отруйні домішки.

Завжди пробуйте мед перед покупкою!