Апарт-готель "Вершина", м. Яремче – офіційний сайт

Тімбілдінг в Карпатах

Кожен державна чи приватна компанія складається із співробітників, які проводять багато часу кожен день разом. Важливо зберігати сприятливу атмосферу всередині колективу і налагоджувати відносини як між керівником і підлеглими, так і між колегами. Згуртувати команду і створити комфортну атмосферу в робочому колективі допоможе організація тімбілдінга.

Що таке тімбілдінг по-карпатськи?

Цей захід, спрямований на побудову організованою і сильної команди, а також розкриття індивідуальних здібностей кожного співробітника. Командоутворення підходить для кожного великого чи невеликого підприємства. Основне завдання і мета тімбілдінга – підняти ефективність робочого процесу і оперативне вирішення поточних питань. Захід складається з набору спортивних або інтелектуальних завдань, квестів, головоломок. Колектив розділяється на групи або разом вирішує поставлене завдання.

Тімбілдінг формує навички роботи в команді, загартовує командний дух. Кожен співробітник в процесі вчитися:

 • Проявляти ініціативу;
 • Чути колегу і прислухатися до його думки;
 • Швидко розподіляти ролі, делегувати;
 • Приймати спільне рішення;
 • Погоджувати власні дії з командою;
 • Розуміти і використовувати сильні сторони кожного учасника;
 • Фокусуватися на загальному результаті;
 • Знаходити нестандартні рішення.

Види тімбілдінга

На сьогоднішній день існує безліч різновидів заходів для колективу. Є можливість організувати тімбілдінг на природі, в закладі, в спеціально обладнаному приміщенні. Виділяють кілька основних категорій:

 • Інтелектуальний вид включає тематичні тімбілдінги квести і головоломки, рольові ігри, пов’язані з історичними епохами, напрямами та течіями культури. Від учасників вимагається більше розумових роздумів, знань, наявність кмітливості. Тут відкриваються приховані таланти співробітників, неординарний підхід до завдання і, звичайно ж, вміння працювати в команді;
 • Творчий тімбілдінг відкриває індивідуальні здібності кожного учасника. Це відмінна можливість згуртувати колектив на підсвідомому рівні, так як творчість глибоко зачіпає емоційний стан і особисті проблеми.
 • Екстремальний тімбілдінг є різні спортивні турніри, змагання. Часто він супроводжується боротьбою між командами або учасниками, або навпаки стоїть завдання об’єднати співробітників для підняття командного духу і азарту. А програму організатори зазвичай включають активні види спорту: переправи через річку, стрибки і біг з перешкодами, сходження на гору по канатній дорозі, всі заняття, де необхідно задіяти силу і спритність;
 • Психологічний вид підключає фахівця в даній області. Колектив проходить різного роду тестування, виконують завдання;
 • Кулінарний тімбілдінг для співробітників відноситься до найбільш розслаблюючим. Колектив працює над приготуванням спільного блюда, спільними зусиллями добиваються успішного результату.

Тімбілдинг в Карпатах на природі

Переважним місцем проведення подібного заходу вважається свіже повітря. У такій атмосфері команда виходить зі звичної обстановки офісу і налаштовується на більш розслаблену обстановку в колективі. Колеги стають ближче, є можливість відкритися, довіритися, не порушуючи субординацію. Тімбілдінг на природі сприяє не тільки дружньому середовищу, а й здорового способу життя, активних фізичних навантажень і саморозвитку.

Кожен керівник прагне створити ідеальну робочу команду, яка чітко і організовано виконуватиме поставлені завдання. При великій завантаженості співробітники можуть перепрацьовувати, тоді робота перетворюється в тягар і дискомфорт.

Щоб уникнути подібних ситуацій і прищепити працівникам бажання йти на роботу із задоволенням, необхідно створити їм комфортну дружню атмосферу. Кожного тут чекають вже близькі колеги, друзі, люди, здатні допомогти і підтримати. Керівнику це дає можливість вільно спостерігати за діями кожного співробітника в неформальній обстановці, виділяти лідерів і створити згуртовану команду.

Також, тімбілдінг впливає на формування загальних поглядів, створення нових ідей, ефективне вирішення питань. Захід надихає і додає сил далі з вдячністю працювати на загальне благо компанії.

Тімбілдінг в апарт-готелі «Вершина»

Тімбілдінг в Карпатах

Готель відрізняється особливою колоритною атмосферою української культури. Гірське місце з чистим повітрям, неймовірними краєвидами, тихим і спокійною обстановкою. В апарт-готелі «Вершина» кожен номер оснащений справжньою традиційною піччю, яку раніше встановлювали в кожній українській хаті. Подібний експонат подумки переносить нас у часи дитинства, коли у бабусі була така піч.

Зараз це не тільки зігріваючий атрибут, а й корисна для здоров’я профілактика. Гуцульська піч в готелі «Вершина» лікує застуду і ревматичні захворювання, наповнює будинок своєрідним приємним запахом і служить джерелом для приготування їжі. Це унікальна можливість організувати самий затишний вечір в колі друзів, рідних або колег. Тімбілдінг в Карпатах стане незабутньою пригодою, де зароджуються спільні для команди незабутні спогади.

Ми чекаємо Вас в будь-який час року і знаємо, як організувати для Вас неповторний і запам’ятовується відпочинок в Карпатах!