Відпочинок в Карпатах з Дітьми!

Прекрасні і мальовничі Карпати завжди радо зустрічають туристів. Гори – це не тільки неймовірні природні пейзажі, свіже гірське повітря, а й унікальне джерело в якому можна відновити і наповнити свою життєву енергію.

Це край кристально чистих озер і водоспадів, пахучих і цілющих трав. Край, який повністю просякнутий гуцульським колоритом, древніми переказами та легендами.

Чим же зайняти себе відпочиваючи в Карпатах з дітьми?

Давайте розберемося разом! Погодьтеся, важко підібрати місце, яке краще підійде для сімейного відпочинку ніж карпатські гори. Тільки тут в оточенні неймовірної природи, ви можете чудово провести час з вашими дітьми, тут у них точно не буде часу на сидіння перед комп’ютером, адже навколо стільки всього цікавого і захоплюючого.

Гірськолижні курорти

Звичайно, перше що приходить в голову, коли згадуєш про Карпати – це місцеві гірськолижні курорти. Тут їх величезна кількість на будь-який смак і гаманець. Погодьтеся, що може бути прекрасніше, ніж на шаленій швидкості летіти вниз по засніженій гірці.

Якщо ваші дітки не вміють кататися на лижах чи сноуборді, є чудова альтернатива – сноутюби. Ця захоплююча розвага набагато безпечніша і буде під силу навіть  найменшим.

А тим, хто дуже хоче навчиться кататися на лижах, завжди допоможуть місцеві інструктори, які працюють на всіх гірськолижних курортах.

Рафтинг

Якщо ваш відпочинок в Карпатах з дітьми припадає на теплу пору року, рекомендуємо вам спробувати – рафтинг.

Рафтинг – це сплав по бурхливій гірській річці. Це розвага досить екстремальна, але, якщо сплавлятися не в сезон дощів і дотримуватися всіх вказівок інструктора – це абсолютно безпечно, а головне цікаво як для дорослих, так і для дітей.

Спробувати такий вид розваг можуть дітки віком від семи років. Долаючи стрімкі гірські потоки, дітки будуть себе почувати справжніми приборкувачами річки, а якщо до цього додати ще цікаву легенду про дану місцевість, відпочинок з дітьми перетвориться в захоплюючу пригоду від якого вони точно будуть в захваті.

Екскурсія по вольєрному господарстві в Яремче

Плануючи відпочинок в Карпатах влітку з дітьми обов’язково включіть в свій список екскурсію у вольєрне господарство, яке знаходиться в прекрасному мальовничому місті Яремче.

Вольєрне господарство в Яремче абсолютно не схоже на звичні нам зоопарки, в яких звірі страждають в тісних клітках. Тварини тут живуть у величезних вольєрах, в яких вони можуть спокійно пересуватися і відчувають себе практично як на волі.

Ваші дітки будуть в захваті побачивши справжнього карпатського орла, диких кабанів, косуль, оленів і безліч інших тварин, яких при бажанні ще й можна погодувати.

Після того як ви подивитеся місцеві визначні пам’ятки запрошуємо Вас відвідати наш готель в Яремче «Вершина». Ми знаємо, як організувати для вас максимально комфортний відпочинок з дітьми в Яремче.

На території нашого готелю є прекрасний дитячий майданчик, басейн, а також при необхідності з дітками може провести час няня. Ми зробимо все щоб організувати для вас прекрасний відпочинок в Карпатах з маленькими дітьми!

Підкорення однієї з карпатських вершин

Відпочинок в Карпатах з Дітьми!

Хіба можна приїхати в Карпати і не організувати похід на одну з мальовничих гірських вершин? Для вас і ваших діток це буде не тільки захоплюючою пригодою, а чудова можливість оздоровитися, подихати чистим Карпатським повітрям, зібрати цілющі трави і ягоди. Саме перебування в цій унікальній місцевості – це вже найкращі ліки від будь-яких недуг.

А піднявшись на гору ви побачите такі захоплюючі краєвиди, які неможливо описати словами. І потім сидячи вдома в сімейному колі ви із задоволенням будете згадувати цікаві спільні пригоди в Карпатах.

Відпочинок з дітьми в Карпатах – це завжди чудова ідея і прекрасна альтернатива гучним пляжам під палючим літнім сонцем.

Вітальні двері Карпат відкриті для вас в будь-який час року. Тільки тут Вас чекає неймовірний колорит, смачна кухня, а також чарівні природні пейзажі, які нікого не залишать байдужими!