Манявський водоспад

Однією з перлин Карпат є Манявський водоспад, який розташований в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Це один з найвищих і найкрасивіших водоспадів України.

Щоб побачити дивовижну красу водоспаду і поплавати в озері, Вам належить подолати не легкий шлях, адже маршрут до водоспаду далеко не швидкий. По дорозі до цього чуда природи Ви побачите місцеві мальовничі пейзажі, і точно не пошкодуєте через пройдений вами кілометри.

Цікаві факти про водоспад:

  • Якщо бажаєте відпочити з друзями або родиною біля водоспаду, навколо є чудовий сосновий ліс. Тут можна погуляти, подихати свіжим карпатським повітрям, або просто посидіти в тиші, спостерігаючи за цими унікальними місцями;
  • Неформально, на думку місцевих туристів цей водоспад є найкрасивішим в Україні;
  • У будь-який час року вода тут дуже холодна, але це зовсім не заважає відчайдушним туристам плавати в озері, яке утворив водоспад;
  • Крім красивого водоспаду, допитливий турист може знайти тут древній монастир – Манявський скит.

Перебуваючи на території водоспаду, ви повністю усамітнюєтеся з тутешньої неповторною природою. Навколо тут росте папороть, все покрито древнім мохом, а красиві смерекові ліси тільки частково пропускають денне світло, що створює тут трохи містичну атмосферу.

Легенди про цікаві місця Карпат

Куди ж в Карпатах без містики? Всі цікаві місця тут оповиті десятками переказів і легенд. Тому не дивуйтеся якщо місцеві розкажуть вам стародавні історії про мавок, потрапивши в руки, до яких вам вже не вдасться вибратися живим. Тому якщо побачите самотню красиву дівчину, яка гуляє по лісі, краще з нею не знайомтес

А ще кажуть, що, якщо викупатися в тутешньому озері, можна стати здоровішими і молодше на п’ять років. Ми не знаємо правда це чи ні, але спробувати все-таки варто.

Манявський скит

Якщо ви плануєте похід до Манявського водоспаду, обов’язково включите в свій маршрут унікальний чоловічий монастир – Манявський скит. Цю святиню можна сміливо назвати духовним центром всіх християн, адже місця тут наповнені особливою благодаттю. Тисячі туристів і паломників щороку відвідують цей храм, щоб набратися сил і очистити душу в цих святих місцях.

У народі цей православний монастир називають українським Афоном, так як засновниками святині були монахи-послушники зі Святої Гори.

Як дістатися до водоспаду?

Щоб дістатися до села Манява, вам потрібно спочатку доїхати до районного центру Богородчани. Якщо ви подорожуєте на своєму автомобілі, під’їхати до самого водоспаду не вийти, так як дорога дуже погана і кам’яниста. Краще залишити свого залізного коня в селі, а до водоспаду йти пішки.

Порада: якщо йдете до водоспаду навесні або восени, одягніть водонепроникне взуття, щоб не промочити ноги!

Доїхавши до села, вже точно не заблукаєте, коли побачите перед собою великий дерев’яний міст, можете сміливо йти вперед, ця дорога приведе вас до всіх перерахованих вище цікавих місць. А підійшовши ближче до водоспаду почуєте сильний гуркіт води, це і буде вашим основним орієнтиром.

Манявський водоспад

Подивившись всі місцеві краси запрошуємо Вас отримати насолоду від відпочинку в нашому готелі «Вершина», який знаходиться серед мальовничих гір, в прекрасному туристичному місті Яремче.

У нашому готелі є все для вашої зручності:

  • комфортабельні номери;
  • власний ресторан з смачною кухнею на території;
  • дитячий майданчик;
  • басейн, баня;
  • паркінг.

Наші котеджі побудовані з натуральних матеріалів і знаходяться далеко від автотраси, що дасть вам можливість відпочити в тиші і спокої, відчуваючи неймовірне умиротворення.

Беріть з собою тільки гарний настрій – все інше для найкращого відпочинку в Карпатах у нас є!