Апарт-готель "Вершина", м. Яремче – офіційний сайт

Медовий місяць у Карпатах

Медовий місяць – це можливість молодятам провести романтичний уік-енд, який вони будуть згадувати все спільні роки. Чарівний час, наповнений яскравими і незабутніми враженнями. Важливо дійсно ретельно підійти до вибору місця і організації пригоди.

Поняття медовий місяць по-карпатськи

Поняття медовий місяць буквально асоціюється зі словом мед і солодощі. Коріння назви «медовий місяць» йдуть в далеке минуле.

  • За традицією багатьох народів наречені повинні з’їсти по ложці меду перед тим, як переступити поріг будинку;
  • За повір’ям прийнято на весілля молодим дарувати бочку меду або пляшку медового вина, щоб вони ще цілий місяць їм насолоджувалися;
  • Після весілля час називали «медовим», тому що молодята залишаються на самоті, насолоджуючись великий солодкої, немов мед, любов’ю;
  • Існують версії про виникнення медового місяця для пари у деяких народів, коли наречений викрадав наречену і батьків; Якщо сім’я дівчини була проти такого шлюбу, молодята побралися, а після ховалися протягом декількох днів і пили медове вино.

Після весільної суєти і турбот, чоловік і дружина повинні відпочити і провести час один з одним. Медове подорож має широку популярність по всьому світу і вже стало традицією. Це час призначене для відпочинку молодят, щоб вони присвятили цей час один одному і полюбили ще більше. У деяких європейських народів прийнято, що медовий напій весь місяць п’ють не молодята, а їхні родичі. Така традиція зближує їх, а також, загладжує провину за придане, яке з одного боку, можливо, не задовольняє іншу.

Даний період часу супроводжується безліччю передбачень і прикмет:

 • Багато хто стверджує, що початок медовий місяць бере з того моменту, коли наречений знімає підв’язку з ноги нареченої;
 • Хто перший переступить поріг нового будинку, то буде головним у сім’ї;
 • Молодят не можна залучати до важкої праці, тому що основна їх робота бути один з одним і дізнаватися ближче.

Історія святкування медового місяця

Перший місяць подружжя як традиція бере свій початок ще в Київській Русі. Вже тоді по оповідях молодятам дарували бочонок хмільного медового напою вагою до 10 кг, який вони повинні випити за місяць шлюбу. Додатковою перевагою вважалося його оздоровчий вплив, так як медовий напій позитивно впливає на чоловічу потенцію, а жінці підвищує родову діяльність і полегшує сам процес пологів.

У 19 столітті медовий місяць для пари містив обряд вінчання. Даний захід означає початок спільної справи, більш значущого, ніж весілля. Для проведення спільного часу нареченим давали в розпорядження цілий будинок, а в європейських країнах батьки відправляли їх в подорож, подалі від родичів. Чоловік і дружина, до народження дітей і додавання клопоту, повинні якомога більше провести часу наодинці і насолодитися один одним.

Відпочинок в Карпатах на медовий місяць

Карпатський край відрізняється особливою атмосферою як місце для медового місяця. Тиша лісу, гірське чисте повітря і запаморочливі пейзажі – все це створює позитивну обстановку для молодят. Відпустка для чоловіка і дружини може стати незабутнім, тут для цього є всі умови і можливості.

Можна зняти будиночок в Карпатах і побути удвох, наодинці один з одним, а можна планувати активний відпочинок в Карпатах з розвагами. Високі гори, зелені ліси, гірські річки, безліч визначних пам’яток і гостинність місцевих жителів зачаровує і зачаровує. Відпочинок в Карпатах удвох – це ідеальний медовий місяць для пари.

Чому варто приїхати в Карпати на медовий місяць?

Медовий місяць у Карпатах

В медовий місяць повинна панувати сприятлива і душевна атмосфера. Даний період – це дорогоцінний час для обох подружжя. Дуже важливо приділити один одному увагу, дізнатися щось нове і поділитися сокровенним. Для цього необхідно знайти місце, яке сприяє подібній обстановці.

Гарний зелений ліс, гірське повітря, тиша забезпечують комфортні умови для проживання і відпочинку. Медовий місяць подружжя потім будуть згадувати багато років, історії, якими вони поділилися, приділену один одному увагу. Переглядаючи фотографії, кожен з молодих відчуває ностальгію і натхнення.

Якщо ви бажаєте провести вільний час, розслабившись, можна відпочивати в дерев’яному будиночку з традиційною українською піччю. Є можливість виходити на прогулянки і дихати свіжим повітрям. Якщо ж ви ставитеся до любителів активного відпочинку, тоді можна організувати:

 • заняття риболовлею або полюванням;
 • рафтинг на гірських річках;
 • політ на аерошут;
 • прогулянку на конях, підкорювати вершини;
 • влітку і восени можна зібрати безліч ягід і грибів;
 • відвідати місцеві святкові заходи і фестивалі, відчути на собі гуцульські традиції;
 • спробувати місцеві страви, дізнатися рецепти і взяти участь в приготуванні;
 • екскурсійний відпочинок. Молодята зможуть відвідати стародавні замки, музеї, заповідники і вражаючі водоспади, які заворожують своїм виглядом.

Медовий місяць в апарт-готелі «Вершина»

Медовий місяць у Карпатах

Перетворити медовий місяць для пари в казку можна в Карпатах. В апарт-готелі «Вершина» є безліч затишних котеджів, а в кожному номері є справжня гуцульська піч. Місце, де розташований готель, відрізняється неймовірними краєвидами. Гірський чисте повітря сприяє оздоровленню, тут набираєшся сил і енергії.

Організація відпочинку в Карпатах удвох не вимагає значних зусиль, а готель в Яремче «Вершина» забезпечує комфортні ідеальні умови. Медовий місяць буває раз в житті й залишає спогади на все життя. Тут можна насолоджуватися медовим напоєм, відомим в старовинні часи, спілкуватися, відкривати таємниці, стає ближче. А при бажанні віддатися азартних розваг, зробити нереальний політ і розділити ці незабутні спогади з коханою людиною.