Походи та гірський туризм в Карпатах

Побувавши хоча б один раз в Карпатах, ви назавжди запам’ятаєте красу і величність місцевих безкрайніх гір. Чарівна природа зачаровує туристів і немов магнітом притягує їх з різних куточків землі до цих неймовірним місцям.

Гірський туризм в Карпатах дарує не тільки естетичне задоволення, а й сприяє прекрасному оздоровлення всього організму! Прогулюючись по гірських схилах, ви зможете сповна вдихнути унікально чисте повітря, викупатися в дзеркально прозорих річках, дізнатися всі таємниці, які приховують праліси і наповнити свою душу і тіло неймовірною енергією.

Коли приходить теплу пору року і незвідані Карпатські гори покриваються пахучими травами і квітами, тисячі туристів приїжджають сюди, щоб не тільки насолодитися красою місцевої природи, а й для того щоб підкорити безкраї Карпатські вершини!

Яку Карпатську вершину варто підкорити першої?

Якщо ви вперше плануєте підкорити вершину, ідеальним варіантом для вас стане гора Маковиця, яка знаходиться в туристичному серці Карпат, мальовничому місті Яремче. Висота гори всього 984,5 м. Над рівнем моря, тому підкорити її буде під силу навіть дітям. Але не дивлячись на відносно не велику висоту, вид, який відкривається на вершині гори воістину унікальне та неймовірне.

Маршрут на гору прокладений по древньому Карпатському лісі в оточенні вікових ялин, сосен, папоротей, мохів і букових дерев. Піднімаючись на гору, ви побачите прекрасні пейзажі міста Яремче та навколишніх сіл, а також можете наштовхнутися на окопи, які збереглися тут ще з часів першої світової війни.

Як підготуватися до першого сходження в гори?

Плануючи похід в Карпати для новачків варто враховувати кілька дуже важливих моментів:

 

 • З ким і куди йти;
  (Дуже важливо щоб у вашій компанії були люди, які мають опит сходження на ту чи іншу вершину. А також зверніть увагу на те що, варто вибирати маршрути, які вам під силу, тому що підкорити гірські схили Карпатат не так легко, не маючи належної фізичної підготовки)
 • Погодні умови;
  (До речі перед походом в гори буде вивчити погоду на найближчі кілька днів. Справа в тому, що погода в горах дуже мінлива, і якщо ви бачите хоча б маленький відсоток того що може бути дощ, краще відкладіть сходження на більш сприятливий день)
 • Подбайте про спорядження;
  (Походи в Карпати вимагають наявності хоча б мінімального спорядження. У першу чергу це – рюкзак, туристичний килимок, на якому можна сісти відпочити, намет, якщо ви плануєте переночувати на відкритому повітрі, спальний мішок, ліхтарик, ніж, посуд і звичайно ж вода і продукти харчування).
 • Зручне взуття і одяг;
  (Для того щоб з комфортом підкорювати гірські вершини, невід’ємним атрибутом є правильно підібрана по сезону взуття та одяг. Для походу в Карпати навіть в теплу пору року добре підійде закрите взуття і одяг з натуральних тканин, в яких не буде потіти тіло. Також, важливо мати з собою запасний комплект одягу на випадок екстреної ситуації).

Дотримуючись цих не важких рекомендації, регулярні походи в Карпати забезпечать вам міцне здоров’я, зміцнять імунітет і поліпшать загальний моральний і психологічний стан. Тому що саме перебування в горах – це вже найкращі ліки від усіх хвороб!

Здійснюючи похід в гори, ви позбудетеся від стресу, поліпшите загальний стан здоров’я, а також наповніть своє тіло неймовірним зарядом сили і енергії.

Готель «Вершина» – найкраще місце в Карпатах для відпочинку та оздоровлення!

відпочинок в яремче

Побачивши всю велич і красу карпатських гір, запрошуємо Вас зупиниться в нашому готелі «Вершина», який знаходиться на високому пагорбі, далеко від автотраси, в оточенні чарівної природи прекрасного туристичного міста Яремче.

На території нашого комплексу обладнаний чудовий сучасний басейн, біля якого ви можете позасмагати і поплавати.

Відпочинок в Карпатах біля басейну піде на користь практично будь-якій людині, адже плавання дуже позитивно впливає на весь організм – підвищує тонус і зміцнює імунітет. Регулярні водні процедури знімають стрес, стабілізують тиск, покращують сон і роблять ваше тіло струнким і красивим!