Апарт-готель "Вершина", м. Яремче – офіційний сайт

Заповідник «Горгани» – загадкова перлина Карпат

Скільки разів Ви б не приїздили в гори, завжди можна знайти нові прекрасні місця, які захоплюють своєю красою та вражають уяву.  Навіть якщо ви турист з великим досвідом і вважаєте, що знаєте про Карпати все, завжди знаходиться туристичний маршрут про який ви вперше чуєте.   Заповідники Карпат – це унікальні місцеві пам’ятки, кожна з яких наповнена особливим змістом  та мають свою неймовірну історію. Та серед них зустрічаються  унікальні місцевості, які обов’язково варто побачити.

Неймовірної краси природній заповідник «Горгани» – це чарівна, та недоторкана пам’ятка Карпат.  Якщо звичайні походи в гори вас уже не здивують –  цей маршрут для вас, він приведе до самого серця Карпат, саме тут можна побачити всю велич і красу гір і хоча б трішки наблизитися до таємничих секретів які вони приховують. Заповідник «Горгани» був створений у 1996 році в басейні річки Бистриці на величезній природній території площею 5 344 га.

Особливості заповідника:

  • Унікальною особливістю заповідника є його гірські вершини, які вкриті величезними кам’яними ділянками (горганами) віковічним мохом та чагарниками . Саме через це горгани називають кам’яними джунглями;
  • Заповідник «Горгани» має досить важкодоступне розташування, завдяки цьому тут збереглась унікальна невинність природи, яка так приваблює туристів;
  • Найбільшою вершиною заповідника вважається гора Медвежик, піднявшись на яку ви опинитесь одразу у трьох рослинних поясах.

Флора і фауна

Завдяки своєму унікальному розташуванню, заповідник має досить багату флору і фауну. Тут можна зустріти ведмедів, лисиць, вовків, косуль, зайців, куниць. Також, тут живе величезне різноманіття птахів – сови, яструби, дрозди, унікальні чорні лелеки та багато інших, більшість з яких занесені в Європейський червоний список.

Рослинний світ Горган вражає віковічними ялинами, соснами та заростями лісового бука. Тут збереглися рідкісні чагарники та існує більше 230 видів моху. Уся ця неймовірна краса доповнена багатством місцевих джерельно чистих річок та струмків.

Популярні маршрути

До заповідника «Горгани» можна добратися трьома туристичними маршрутами:

  • «Поленський схил»;
  • «Джурджі»;
  • «Над озером».

Ви можете обрати будь-який, подолавши кожен з них ви зможете насолодитись унікальною красою Карпатської природи, подихати свіжим гірським повітрям, побути наодинці з природою та наповнити свою душу неймовірною енергією та силою.

Як доїхати і де зупинитися:

Заповідник «Горгани» - загадкова перлина Карпат

Заповідник «Горгани» знаходиться біля села Паляниця, Івано-Франківської області, поблизу мальовничої вершини Довбушанка. Піднятись на гору  краще всього пішки, щоб на власні очі побачити всю красу даної місцевості.

Після захоплюючої подорожі запрошуємо вас зупинитися у нашому готелі в Яремче «Вершина», який знаходиться в серці туристичних Карпат.

На території нашого готелю є власний ресторан з неймовірно смачною та колоритною кухнею,  паркінг, басейн, підйомник, ну і звичайно комфортабельні номери з усіма зручностями.

Ми зробимо усе для Вашого незабутнього відпочинку в Карпатах!