Відпочинок в Карпатах у серпні

Крайній місяць літа – це особливий період, яким хочеться насолодитися сповна. Всіма улюблений сезон пролітає як одна мить, багато чого потрібно встигнути, а тому – все що стосується подорожей, краще планувати заздалегідь.

Відпочинок в Карпатах літом в колі сім’ї стане незабутнім в серпні, в одному з наймальовничіших куточків Карпат – Яремче! Легендарний курорт, який славиться своїми неповторними пейзажами, кристально чистим повітрям і прохолодними гірськими джерелами – назавжди підкорить ваше серце при першому ж знайомстві з цим краєм!

Кращі місця для відпочинку в Карпатах в серпні

Туристи, що побували хоч раз в серпні в Яремче, повертаються сюди з року в рік! Адже це ідеальний час – надихатися кристально чистим повітрям далеко від спеки і галасливих мегаполісів. Переваги відпочинку в Карпатах в цей період очевидні:

  • Початок збору врожаю дарів лісу – гриби і ягоди тут найсмачніші;
  • Можливість оздоровлення завдяки знаменитим мінеральним джерелам;
  • Рафтинг – екстремальні спуски по річці Прут з кращими інструкторами;
  • Незабутні кінні прогулянки по околиці Яремче з найяскравішими видами;
  • Численні екскурсії по легендарним цікавим стежках Карпат;
  • Риболовля – полювання на смачну форель, яку потім можна приготувати в яремчанських колибах;
  • Погода в серпні сприятлива для тривалих прогулянок по самому місту, а тут є на що подивитися! Карпатський національний парк, Вольєрне господарство, парк музей Карпати в мініатюрі, водоспад Дівочі сльози, церква Різдва Богородиці і багато іншого.

Де зупинитися в Карпатах в серпні?

Відпочинок в Карпатах у серпні

При виборі житла, віддавайте перевагу відокремленим невеликим готелям, які розмістилися в затишній компанії гір і пишності видів. Ймовірно, ви назавжди запам’ятаєте ті світанки і заходи, які щодня будуть стукати в ваше вікно або радувати око з тераси або балкона. Співу птахів, шепіт гірської річки і саме зоряне серпневе небо – чекають вас в Яремче.

Готель “Вершина”, знаходиться якраз в одному з таких місць! Номерний фонд готелю – це затишні кімнати, стилістично оформлені в етно тонах, з використанням лише натуральних матеріалів при облаштуванні. Гордість готелю – це атмосферні печі-лежанки в кожному номері, а також види Карпат навколо, від яких просто захоплює дух! На території “Вершини” є всі необхідні атрибути для комфортного літнього відпочинку – це басейн, дитячий батут, є баня, кафе з домашніми стравами і стоянка для автомобілів.