Карпатські чани

Часто в пошуку нових вражень ми поспішаємо відправиться на закордонні курорти, забyваючи про те, що в Україні є достатньо цікавих локацій, де можна отримати захоплюючі емоції за відносно невеликі гроші. Карпати – це унікальна місцина, в якій можна гармонійно об’єднати активний відпочинок і релакс.

Якщо ви хочете отримати незабутні враження, оздоровиться і наповнити своє тіло душевної гармонією і теплом, рекомендуємо вам спробувати чудову послугу, яку повсюдно пропонують в Карпатах – купання в місцевих чанах.

Що таке Карпатський чан?

Чани в Карпатах – це величезний чавунний казан, який наповнюється водою і нагрівається на відкритому вогні. Купатися в чані можна в будь-який час року, особливо цікаво купання в зимовий період, коли перебування в гарячому котлі можна чергувати з зануренням в крижану воду. Воду в чані нагрівають до такої температури, що холод стає абсолютно не страшний, тому що тіло досить добре розпарюється в гарячій воді.

Вода в чані прогрівається поступово, а на дно викладають спеціальні камені щоб відпочиваючим не обпекло ноги і перебування в чані було максимально комфортним.

Купання в чанах – запорука міцного здоров’я!

 • Унікальні властивості мінеральної води яка використовується в чанах благополучно впливають на роботу опорно-рухового апарату, позбавляють від болю в м’язах і суглобах;
 • контрастні водні процедури дуже позитивно впливають на судини і шкіру, покращують кровообіг;
 • купання в Карпатських чанах в оточенні прекрасної природи і свіжого повітря позбавить від стресів, втоми і безсоння, поліпшить настрій;
 • завдяки активному впливу високої температури, відкриваються пори на шкірі, що сприяє проникненню цілющих компонентів, які містить в собі вода і трави, які додають в чан;
 • при регулярному купанні в чанах виводяться шлаки і токсини і в цілому поліпшується стан організму.

Важливо: якщо дійсно хочете отримати користь для організму приїхавши в Карпати, чани треба вибирати ретельно і підходити до цього дуже серйозно!

Кілька порад як правильно вибрати чан:

 • вибираючи чан обов’язково поцікавтеся як часто в ньому міняють воду;
 • вас повинно насторожити якщо перерва між купаннями менше двох годин, тому що щоб привести чан в належний стан після попереднього клієнта, помити і набрати чисту воду потрібно не мало часу;
 • купайтеся в чані тільки з добре відомими вам людьми, дотримуючись елементарних санітарних норм;
 • перш ніж купатися в чані поцікавтеся у вашого лікаря чи немає у вас протипоказань;
 • для максимальної зручності вибирайте чан, який може вмістити від 6-8 осіб, це забезпечить вам комфортне перебування і повний релакс;
 • під час перебування в чані, пам’ятайте – все повинно бути в міру. Не варто знаходитись там занадто довго і в дуже гарячій воді, це може нашкодити вашому здоров’ю.

Купання в чані, Яремче

Разом з готелем «Вершина» запрошуємо Вас відчути неймовірний релакс від купання в чанах в чудовому туристичному містечку Яремче.

Чани в Яремче – це унікальна можливість об’єднати оздоровлення і розслаблення з відвідуванням найкрасивіших місцевих визначних пам’яток.

Відпочиваючи в Карпатах в місті Яремче обов’язково включіть у свій туристичний маршрут похід до водоспадів, прогулянку до скель Довбуша, відвідайте Карпатський національний природний парк, подивіться місцеві старовинні церкви, і звичайно підніміться на одну з чарівних місцевих вершин.