Полювання в Карпатах

Карпати славляться своїми безкрайніми і густими лісами, і звичайно ж величезною різноманітністю флори і фауни. Чарівні і колоритні гірські райони – це унікальна локація для захоплюючого полювання, тому що саме тут, в оточенні дрімучих лісів природа створила ідеальні умови для проживання дичини. Тільки тут ви зможете повністю віддатися процесу, отримати насолоду, відчути справжній азарт, і звичайно ж побути наодинці з неймовірною природою Карпат.

Разом з «Вершиною» запрошуємо Вас поринути в світ справжнього Карпатського полювання в оточенні унікальних, живописних гірських пейзажів і кристально чистого повітря.

Коли починається сезон полювання в Карпатах?

Вже з початку серпня ви сміливо можете вирушати в Карпати на полювання, але перед тим як планувати поїздку, гарненько Вивчіть Погодні умови. Дуже важливо щоб в цей час в горах НЕ відбувалося повені, які часто бувають у весняний період і з вершин не сходили лавини.

На кого можна полювати в Карпатах?

Всім відомо, що Карпати багаті фауну. У цій місцевості можна зустріти представників різних сімейств хижих тварин, що проживають в лісах Карпат. Саме вони становлять великий інтерес для полювання. Давайте розберемося на кого можна полювати в Карпатах:

Полювання на Карпатського кабана

Величезною популярністю користується полювання на кабана в Карпатах, яке триває з початку осені до середини грудня. Сосново-дубові та букові ліси Які переважають в даній місцевості – це ідеальне місце для проживання цих диких свинок.

Кабани воліють наїдатися вночі, а вдень вони зазвичай відпочивають зі своїм стадом. Полювати на них можна колективно, а також із залученням спеціально навчених гончих собак.

Полювання на оленя

Не менш захоплюючим і цікавим є полювання на Карпатського оленя. Але варто бути дуже уважними щоб не пропустити сезон, так як період полювання на оленя набагато коротший, ніж на кабана, і триває він всього місяць-півтора, приблизно з початку вересня і до середини жовтня.

Полювання на оленя в Карпатах перетвориться на справжню захоплюючу пригоду, адже тільки тут ви зможете отримати свій заслужений трофей серед пралісів і відчути себе справжнім мисливцем.

Полювання на вовка і зайця

Полювання на вовка в Карпатах триває з жовтня по лютий, і дозволений тільки при наявності ліцензії. В останні роки полювання на вовка – не просте заняття, ці тварини стали дуже розумними і навчилися добре ховатися від людського ока.

Полювання на зайця в Карпатах – це справжнє випробування, зайці дуже швидкі і легко ховаються від людей, щоб зловити його краще брати з собою спеціально навчених гончих собак. Потрапити на цього прудкого чотирилапого звірка, можна приблизно на початку серпня.

Полювання на ведмедя в Карпатах

Полювання в Карпатах

На жаль, через збільшення кількості браконьєрів, полювання на ведмедя в Карпатах суворо заборонено. Ця тварина вже занесена в червону книгу, тому полювання на нього карається великими штрафами, і навіть можливе обмеження свободи. Вкрай важливо під час полювання дотримуватися всіх заходів законодавства України, мати всі дозволи щоб спокійно із задоволенням насолодиться захоплюючим полюванням в Карпатах.

А після полювання запрошуємо Вас відпочити в наш готель «Вершина», який знаходиться в мальовничому місті Яремче.

Власний ресторан з смачною колоритною кухнею, комфортабельні номери, паркінг, басейн, російська лазня – все це запорука вашого ідеального відпочинку в Карпатах! Ми чекаємо Вас в будь-який час року!