Зняти будинок в Карпатах

Карпати славляться вражаючою природньою красою, привітними та колоротними людьми, а також різноманітними можливостями порозважитися. Смачна гуцульська кухня, екскурсії по визначних місцях, походи в гори, купання в чистих гірських річках та озерах, риболовля та походи в ліс по ягоди та гриби, катання на велосипедах, квадроциклах та джипах, рафтинг, величезний вибір суверінів для близьких та рідних – усе це та багато іншого Ви можете відчути та побачити будучи у цьому райському куточку землі.

Кожна пора року у Карпатах по-своєму унікальна і здатна подарувати Вам незабутні враження та щасливі моменти. Осінь зачарує Вас своїми золотистими краєвидами, що оселять найщасливіші емоції у душі на довгі роки. Весна ж змусить Ваше серце захокатися та відчути увесь сенс життя. Літо і зима подарують Вам ті веселощі і емоції, яких Ви напевно досі не відчували, але відчувши це раз, Вас манитеме сюди знову і знову.

Де зупинитися у Карпатах?

Відправляючись у Карпати варто підібрати підходящий будиночок, що здатен подарувати Вам відчуття, наче Ви удома. Пропонуємо Вашій увазі апарт-готель “Вершина”, що розташований у красивій місцевості у місті Яремче, серед лісу та гір,  поруч розташований бугільного підйомника “Багрівець”.

Ми пропонуємо Вам просторі апартаменти з каміном та гуцульською піччю, що так доречно холодими зимніми ночами. Наш комплекс чудово підходить для людей різного віку, для сімей з дітками та молодіжних компаній, де ніхто не заважитиме один одному, оскільки наші апартаменти абсолютно не залежні один від одного та мають окремі входи. В апартаментах є кухня з необхідним кухонним приладдям, що не може не порадувати відпочиваючих. На підлозі Ви побачите мягкенькі шкурки, а виглянувши через вікна Вас заворожить вид гірських вершин. І це одна з причин, чому саме так називається наш апарт-готель.

Наші гості вже не одноразово переконалися, що відпочинок у нас завжди теплий, привітний та комфортний. І хоч розповідати про переваги можна ще багато, проте краще ж особисто завітайте у апарт-готель “Вершина” та відчуйте усі переваги відпочинку в Карпатах!