Апарт-готель "Вершина", м. Яремче – офіційний сайт

8 найкрасивіших місць Карпат, які варто відвідати

Про красу українських Карпат розказано вже чимало історій, а туристи, які бували в горах, зробили чимало фотографій на пам’ять про це місце. Кожен куточок гірського курорту вражає своєю красою, а та атмосфера, що панує в віддалених куточках Закарпаття, запам’ятовується кожному, хто там бував.

Збираючись на відпочинок в Карпати, ми не завжди знаємо, чого саме варто очікувати від поїздки. Тут розташована величезна кількість визначних пам’яток, історичних пам’яток та інших локацій, і відвідати їх все під час першого візиту не вийде. Тому, спеціально для Вас ми підготували перелік найкрасивіших місць в Карпатах, які потрібно відвідати в першу чергу.

Карпатський національний природний парк

Цей парк був створений з метою зберегти рідкісні зразки флори і фауни не тільки України, але і всієї Східної Європи. В цілому 95 видів, що знаходяться тут, занесені до Червоної книги і знаходяться під пильним наглядом фахівців.

Територія парку становить 515 квадратних кілометрів і вражає різноманіттям рельєфу. Окремі частини парку знаходяться на висоті більше кілометра, і з них відкривається приголомшливий вид на околиці. Якщо Ви хочете скласти враження про справжню красу Карпат, Вам обов’язково потрібно побувати тут в одному з кращих місць в Карпатах.

скелі Довбуша

Цю локацію можна сміливо внести до переліку найкрасивіших місць в Карпатах. Дана споруда, створене самою природою, досягає 80 метрів у висоту і складається з декількох окремих формувань. Кожна з частин отримала свою назву, а разом скелі утворюють подобу ущелини. У будь-якому випадку, Вам варто самим опинитися там, щоб оцінити красу природи цього красивого місця в Карпатах.

Водоспади в Яремче

8 найкрасивіших місць Карпат, які варто відвідати

Мало хто про це знає, але однією з основних визначних пам’яток Карпат вважаються далеко не музеї чи храми. Це – водоспади, які, звичайно поступаються світовим гігантам на зразок Ніагари, але чия краса зачаровує.

В першу чергу радимо відвідати водоспад Пробій. Це одне з найкрасивіших місць в Карпатах. Раніше водоспад мав висоту 25 метрів, але пізніше його підірвали, щоб полегшити процес сплаву дерев вниз по схилу. Також тут регулярно проводяться запливи на байдарках. Однак не варто ризикувати і заходити в сам фонтан: камені дуже слизькі, і Ви можете отримати травму, тому для фотографії можна залишитися на березі і піднятися на пішохідний міст.

На окрему увагу варто також водоспад «Гук». Його висота становить 15 метрів, і він входить в число найбільших водоспадів України.

Манявський скит

Якщо Ви любите гарні місця в Карпатах, Вашій увазі пропонується костел Святого Франциска в Делятині. Будівництво цього храму почалося ще в 19 столітті, і з тих пір він не припиняв роботу навіть під час Другої світової війни. Храм зберігає в собі безліч історій і легенд, і, якщо Ви хочете дізнатися їх все, Вам неодмінно варто побувати тут.

Крім костелу стоїть також звернути увагу на Манявський скит. Його історія почалася ще в 1608 році, і з тих пір монастир пережив не одну реконструкцію і продовжує привертати до себе увагу приїжджих.

Фортеця Тустань

8 найкрасивіших місць Карпат, які варто відвідати

Ми не могли включити цю локацію в наш список. Тут, недалеко від села Урич, знаходиться цілий історико-культурний заповідник, оточений монументальними скелями. Окрім краси природи і мальовничих краєвидів, гості можуть стати свідками щорічного фестивалю «Ту Стань!» з лицарськими поєдинками, конкурсами та іншими активностями. У будь-якому випадку, це одне з найкрасивіших місць в Карпатах, і Ви отримаєте величезне задоволення від перебування там.

Тепер Ви знаєте, на що варто звернути увагу під час першої поїздки по кращих місцях у Карпатах. Ми впевнені, що кожна з описаних нами локацій не залишить Вас байдужими і подарує масу емоцій. А для того, щоб відпочинок пройшов ще краще, Ви можете зупинитися в готелі в Яремче «Вершина». Тут гостям пропонуються комфортабельні номери у вигляді окремих будиночків, а завдяки системі трансферів Ви зможете без проблем дістатися до всіх красивих місць в Карпатах! Кращий відпочинок в Карпатах тільки у нас.