Визначні місця в Яремче

Місто Яремче – це серце туристичних Карпат. Тут, серед краси величних гір розслабляється тіло і душа і йдуть всі тривожні думки. Гори – це не тільки неймовірні природні пейзажі, кристально чисте повітря, а й унікальне джерело в якому можна відновити і наповнити свою життєву енергію.

Тільки тут можна відчути неймовірне відчуття свободи, побути наодинці з собою і зі своїми думками. Варто всього лише раз поглянути на цю магічну красу, і ви закохаєтесь в неї назавжди.

Щороку мільйони туристів із задоволенням приїжджають в це невеличке гірське містечко з усіх куточків України.

Що подивитися серед визначних міст в Яремчі?

Яремче вражає всіх своїми бурхливими водоспадами, древніми старовинними церквами, і звичайно ж унікальним гуцульським колоритом, яким тут без перебільшення просочений кожен куточок.

Водоспад Пробій в центрі міста Яремче

Знаменитий водоспад Пробій знаходиться прямо в центрі міста Яремче і є візитною карткою міста. Кожен турист, приїхавши в Яремче просто зобов’язаний зробити кілька фото біля цього унікального природного чуда.

Ще по дорозі до цієї пам’ятки Яремче ви почуєте сильний гуркіт від бурхливого перебігу, а підійшовши ближче побачите, як вода у водоспаді з неймовірною силою немов «пробиває» собі шлях серед кам’янистих порід річки Прут.

Для зручності туристів тут обладнано спеціальний 20 метровий міст з висоти якого можна розглянути всю красу водоспаду. Іноді в погоні за красивими фото туристи спускаються ближче до водоспаду, але робити цього не варто, камені, біля нього дуже слизькі.

«Готичні складки» або «Скала слон»

У місті Яремче, на висоті 984,5 метрів знаходиться неймовірної краси гора Маковиця. На задньому схилі цього унікального гірського масиву, де протікає водна артерія Карпат – річка Прут, знаходяться стародавні Готичні складки, або як їх ще називають Скала слон.

Якщо спостерігати за цим природним дивом здалеку, то можна побачити, що вигини гірської породи нагадують силует величезного слона.

Місцеві вчені стверджують, що гора виникла ще 60-75 мільйонів років тому в міоценовому періоді. Так це чи ні точно не відомо, але відвідати цю природну пам’ятку в Яремче обов’язково варто!

Манявський скит

Подорожуючи по Яремче, пам’ятки цього красивого міста точно не залишать вас байдужими, а якщо від’їхати трохи далі, ви можете побачити ще одне унікальне місце – православний чоловічий монастир Манявський скит.

У народі цей православний монастир називають українським Афоном, так як засновниками святині були монахи-послушники зі Святої Гори. Щороку тисячі паломників і туристів відвідують це святе місце. Якась неймовірна сила притягує сюди людей ніби магнітом, адже, перебуваючи тут можна наповнити своє тіло і душу неймовірною життєвою енергією і силою.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі»

Якщо ви вже подивилися всі природні пам’ятки Яремче, пропонуємо вам відвідати парк-музей «Карпати в мініатюрі».

Парк-музей розташований на березі красивої гірської річки Жонка в оточенні мальовничого Карпатського національного природного парку. Відвідавши його, ви побачите унікальні крихітні макети архітектурних пам’яток культури – церкви, монастирі, а також точно відтворені природні об’єкти, якими славиться Яремче.

Просто гуляючи по парку, ви краще познайомитеся з історією українських Карпат, побачите унікальну копію місцевої залізниці, красиві віадуки Ворохти, і багато іншого.

Ресторан «Гуцульщина» в Яремче

Визначні місця в Яремче

Якщо ви хочете в прямому сенсі доторкнутися до унікального архітектурного витвору гуцульського краю і при цьому ще й смачно поїсти, рекомендуємо вам відвідати легендарний ресторан «Гуцульщина», який знаходиться практично в самому «серці» міста Яремче.

Ресторан-музей – це втілення кращих традицій архітектури Гуцульщини, які спроектував відомий архітектор Іван Бондарчук, ще в 1965 році.

Увійшовши до будинку, ви побачите красиву старовинну піч, яка облицьована автентичним косівським кахлем, а також безліч зразків виробів з овечої вовни.

Цікавий факт:особливість цієї пам’ятки Яремчі полягає в тому, що споруда дерев’яного ресторану-музею будувалася без використання єдиного цвяха.

Де зупинитися, щоб подивитися на визначні пам’ятки Яремче?

Визначні місця в Яремче

Після насиченого дня, запрошуємо Вас зупиниться в нашому готелі «Вершина», який знаходиться на високому пагорбі в оточенні мальовничої природи Карпат. Наш готель розташований далеко від автотраси що гарантує Вам чудову атмосферу умиротворення і спокою.

Якщо ви плануєте подивитися визначні пам’ятки Яремче влітку, на території нашого готелю обладнаний чудовий сучасний басейн, в якому ви можете провести час з сім’єю, позасмагати і поплавати.

Для вашої зручності кожен номер в нашому готелі укомплектований всіма необхідними меблями, кухнею, телевізором, санвузлом. Також, у нас є власний двір з автостоянкою, дитячим майданчиком, альтанками та мангалами.