Фестивалі та свята в Карпатах

Відпочинок в Карпатах насичений унікальною енергетикою і бадьорить силою природи. Навіть якщо Вами запланований спокійний, ледачий відпочинок, все одно захочеться побачити якомога більше мальовничих місць і пам’яток, адже Карпати – це постійний рух, життя і свято природи.

Популярні свята в Карпатах

Жителі карпатських земель дуже дбайливо і шанобливо ставляться до своїх традицій, завдяки чому зберігають особливий колорит і духовність. Тому частим явищем тут є фестивалі – громадські святкування з розвагами і переглядом різних видів мистецтв.

Серед традиційних гуцульських святкувань числяться Андріївські вечорниці, «Розколяда», обряди хрещення, «Гуцульська берегиня» та багато інших.

Традиційні народні звичаї багаті на фестивалі і свята. Обов’язковими до святкування в тутешніх місцях є такі торжества, як:

Популярні фестивалі в Карпатах

Фестивалі та свята в Карпатах

Популярний в Карпатах фестиваль «Потяг до Яремче» часто проводять у другій половині літа (кінець липня-серпня), запрошують туди як звичайних людей, так і знаменитих діячів мистецтва. Цей чарівний фест об’єднує в собі практично всі сфери української культури: і музичне мистецтво, і живопис, і літературу, і театр.

Його основною метою є відкриття нових талантів і формування унікальної запальної атмосфери позитиву і щастя. Всі відвідувачі фестивалю йдуть звідти з неймовірними емоціями і теплими спогадами.

Особливо яскраво відзначають день народження містечка Яремче, який припадає на 27 липня. У цей день люди організовують найрізноманітніші акції, музичні концерти, виступи, розважальні програми. Тому мільйони туристів їдуть з різних міст і країн, щоб взяти участь в чарівних карпатських святах.

В яку пору року Ви б не приїхали в Карпати, точно потрапите на святкування якоїсь події, адже люди тут веселяться незалежно від погоди. Серед представлених фестивалів ми назвали лише малу частку від усього списку:

  • «Етно-Діа-Сфера»;
  • «Золотий гуляш»;
  • «Пап-Джаз-Фест»;
  • Фестиваль різдвяних вертепів;
  • Фестиваль вина;
  • «Берлибашський банош»;
  • «Кантус».

Історія виникнення таких фестивалів йде з давніх часів, адже Карпати – це місце з багатим етнічним колоритом і проведення фестивалів і свят дуже важливо для жителів, так як це свідчить про наявність індивідуальної культури, шанобливе ставлення до традицій і умінні радіти життю.

Часто такі свята в Карпатах організовують з прив’язкою до якихось історичних подій, щоб вшанувати пам’ять своїх національних героїв і порадіти незалежності рідного краю.

Де зупинитися на період фестивалю в Карпатах?

Фестивалі та свята в Карпатах

Багато туристів зупиняють свій вибір на Яремче – затишному і чудесним з клімату курорті Прикарпаття. В Яремче можна відпочивати як дорослою компанією, так і з дітьми, адже містечко насичений розвагами, екскурсіями, пам’ятками і яскравими враженнями. Щорічно в Яремче збирається велика кількість туристів, які хочуть насолодитися чарівними святами місцевих жителів і отримати заряд енергії та радості.

Готель в Яремче «Вершина» з радістю забезпечить Вам максимально комфортні умови проживання з усіма необхідними ресурсами. До Ваших послуг басейн для відпочинку в Карпатах з дітьми, мангал, автомобільна стоянка, кафе, розташоване на території нашого комплексу і т.д. Після насичених фестивальних розваг Ви зможете відпочити в затишному номері готелю і з балкона спостерігати за неймовірною красою гірських вершин.