Апарт-готель "Вершина", м. Яремче – офіційний сайт

Новий рік в Карпатах

Карпати – одне з найпопулярніших туристичних напрямків у зимовий період. І це легко пояснити. Де ще можна зустріти таку кількість снігу і чисте повітря, незабутні краєвиди гір і, звичайно, можливість випробувати новий вид спорту (лижі або сноуборд) або підвищити свій професійний рівень. Тут можна знайти казкове новорічний настрій і активно зустріти Новий рік в Карпатах.

Де зустріти Новий рік в Карпатах?

Серед широкого вибору місць відпочинку, досвідчені туристи все частіше вирішують відсвяткувати новий рік в Яремче – мальовничому містечку Івано-Франківської області. Цей край обладнаний багатьма курортами на будь-який смак. Особливою популярністю користується готель «Вершина», в якому можна зняти будиночок на новий рік.

Дістатися сюди не складає великих труднощів – на вибір автострада або залізниця. Тим більше, що розмістившись, відпочиваючі без зусиль зможуть відвідати всі відомі місця Карпат, серед яких Говерла, Буковель, Коломия та інші.

Тут кожен зможе відпочити від міської метушні, подихати свіжим морозним гірським повітрям, а також ознайомитися з місцевою культурою і традиціями.

Туристичні центри відпочинку

Для туристів, які бажають урізноманітнити свій зимовий відпочинок, в Яремче знайдеться безліч різних варіантів проведення часу. Серед них:

  • етнографічні музеї краю (української старовини, музей мініатюр, етнографії та екології) – дозволять ближче познайомиться з національними природними та архітектурними пам’ятками, а також вивчити питання етнічних утворень і культурно-побутових особливостей;
  • сувенірні ринки – тут можна знайти численні оригінальні вироби з овчини і хутра, національні гуцульські костюми, дерев’яну або керамічний посуд, прикраси та аксесуари для лазні та багато іншого. Примітно, що практично всі товари виконані вручну;
  • дегустаційні лавки – в них можна спробувати справжні гуцульські страви (рекомендується обов’язково покуштувати деруни з грибами, банош та домашню бринзу).
  • На Різдво і Новий рік Яремче може запропонувати справжні святкові гуляння з костюмованими сценками, ворожінням, вертепом та іншими барвистими народними забавами. Всі дії проводяться під музичний супровід національних інструментів, яскравим прикладом яких є трембіт.

При цьому, просто спостерігати не вийде, гостинні гуцули обов’язково зроблять все можливе, щоб залучити своїх гостей в розваги. Саме в цій місцевості розташовується культурний центр Західної України, не ознайомившись з яким, не можна говорити, що був в Карпатах.

На ярмарках можна також дізнатися безліч цікавого з життя гуцулів – ознайомитися з народними прикметами, навчитися в’язати дідух, символ врожаю та достатку, а також дізнатися традиції святкування Нового року і Різдва у корінного населення.

Для тих, хто бажає насолодитися красою карпатської природи, існує безліч екскурсій по околицях, які цілком підійдуть для початківців туристів. Серед них маршрути:

  • «Стежка Довбуша»;
  • «Кам’янка»;
  • «На гору Хом’як».

Ті ж відпочивальники, які бажають не тільки розслабитися і побачити щось нове, а й оздоровитися, можуть скористатися унікальною процедурою – купанням в чані з мінеральною водою і цілющими травами прямо під відкритим небом.

Завдяки горіння дров в печі, на яких розташовані чавунні чи сталеві купальні, вода в них постійно нагрівається, а тому перебувати в них тепло і комфортно, незважаючи на температуру навколишнього повітря.

Ну і який зимовий відпочинок в Карпатах, без традиційного катання на санях і ковзанах, підкорення нових вершин на лижах чи сноуборді, або поїздок на снігоходах в супроводі досвідчених інструкторів.

Переваги зустрічі Нового року в Яремче в готелі «Вершина»

Знявши на Новий рік в Яремче котедж в курортному комплексі «Вершина», відпочиваючі можуть не тільки активно і цікаво проводити час на екскурсіях днем, але і відпочивати з великим комфортом ввечері і вночі. Серед основних послуг готелю: російська лазня на дровах, яка зігріє після зимового холоду, зручна парковка і бездротовий інтернет.

Додатково, кожен гість може ознайомитися зі справжньою гуцульською кухнею в ресторані. Для тих, хто захоплюється зимовими видами спорту, на території передбачений підйомник на гору і будь-яке спорядження в оренду. Безумовно, забронювавши заздалегідь котедж на Новий рік можна буде зустріти не тільки цікаво, а й в максимально зручних умовах.

Незважаючи на широкий вибір різних варіантів прове1денія зимових свят, більшість досвідчених туристів воліють відзначати в Яремче Новий рік і Різдво. Саме тут можна знайти велику кількість розваг на будь-який смак і вік, а також комфортно відпочити і відновити сили після довгих цікавих екскурсій по свіжому повітрю.