Місця сили в Карпатах

Мальовничі українські Карпати – це не тільки неймовірні природні пейзажі, свіже гірське повітря, а й унікальне джерело в якому можна відновити і наповнити свою життєву енергію. Таємничі Карпати наповнені величезною кількістю точок де можна відчути могутню силу Землі.

Загадкові розповіді про Карпатські гори відомі людям ще з давніх часів, і передаються в цій місцевості з покоління в покоління. Недарма саме в Карпатах живе так багато таємничих мольфарів і віщунів.

Місця сили біля Яремче

Цей туристичний містечко дуже популярний серед туристів. Тут дійсно є дуже багато цікавих місць які обов’язково варто відвідати кожному.

Писаний камінь

Писаний камінь – це неймовірно красиві скелі незвичайної форми. Ця унікальна пам’ятка знаходиться в селі Буковець, в Верховинському районі Івано-Франківської області. Звідси відкривається надзвичайної краси вид на гори, від якого перехоплює подих!

Особливість цього місця полягає в тому, що стародавні написи (петрогліфи), які висічені на цих каменях досі ніким не розшифровані. А місцеві легенди свідчать що колись тут проводилися язичницькі обряди.

Щоб відчути всю силу даного місця, варто посидіти на каменях в повній тиші занурившись в свої думки. А якщо хочете «відпустити» всі неприємності, і забути про свої проблеми, можна принести з собою сюди камінчик, який йдучи залишити на каменях.

Гора Піп Іван (Чорна гора)

Гора Піп Іван знаходиться на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, це найвища гора Чорногірського хребта, її висота 2022 метри.

Колись на вершині гори була скеля, яка нагадувала попа в рясі – звідси і пішла назва цієї вершини.

Унікальність цього місця в тому, що на вершині гори є загадкові незаростаючі кола в траві (кола сили), серед яких стоїть дерев’яний стовп. Щороку сюди приїжджають десятки екстрасенсів і езотериків щоб проводити тут свої магічні ритуали.

Також ці місця радять відвідати сімейним парам, які хочуть завести дітей, щоб на вершині гори загадати своє заповітне бажання.

Манявський скит

Серед живописних карпатських гір і лісів перебувати унікальна святиня – Манявський скит. Манявкий скит – це чоловічий монастир, який по праву вважається особливим місцем духовної сили і енергії.

У народі цей православний монастир називають українським Афоном, так як засновниками святині були монахи-послушники зі Святої Гори.

Щороку тисячі паломників і туристів відвідують це святе місце. Якась неймовірна сила притягує сюди людей ніби магнітом.

Місцеві жителі кажуть, що якщо запалити свічку і обійти з нею підземний храм і келію, то вона стане оберегом для всієї родини.

озеро Несамовите

Озеро Несамовите знаходиться на Чорногірському хребті, і за народними переказами саме тут зароджується град. Гуцули кажуть, що причиною цього є душі грішників, які покояться в цих таємничих водах. Місцеві жителі вірять, що, якщо кинути в озеро камінь, можна ненароком потрапити в одну з загублених душ.

Унікальність озера полягає в тому, що, коли температура опускається нижче нуля, вода тут ніколи не замерзає, а в сильну спеку не нагрівається.

А ще якщо вірити древнім легендам, озеро допомагає знайти кохання, якщо неодружений хлопець чи незаміжня дівчина умиються водою з озера, незабаром вони зустрінуть свою пару.

Скелі та камінь Довбуша, печери духів

Місця сили в Карпатах

Ще одне унікальне і містичне місце в Карпатах яке обов’язково варто відвідати – це Скелі Довбуша. Скелі тут знаходяться на висоті 670 метрів над рівнем моря, і кожна з них має свою назву.

За місцевими легендами, люди, які проходячи повз скель торкнуться до них будуть наділені надзвичайною силою і добром. А ще тут ходять чутки що в скелях ще до сих пір заховані скарби українського Робін Гуда – Олекси Довбуша, які він не встиг роздати бідним людям.

Пройшовши цей маршрут можна зустріти ще одне місце сили – це «камінь вічності», торкнувшись його можна загадати бажання, яке обов’язково забудеться.

Гуляючи по цій місцевості можна наткнуться на печери духів, які дуже привертають увагу туристів. Ці загадкові печери схожі на обитель духів і чаклунів, які колись проводили тут свої магічні обряди і ритуали.

Залишатися на ніч в цих місцях небезпечно. Навіть найвідчайдушніші туристи, наслухавшись розповідей місцевих жителів не ризикують цього робити.

Щоб максимально комфортно відпочити після насиченого дня рекомендуємо Вам зупиниться в нашому готелі «Вершина», який знаходиться серед мальовничих карпатських гір в красивому туристичному місті Яремче.

Наші котеджі побудовані з натуральних матеріалів і знаходяться далеко від автотраси, що дасть вам можливість відпочити в тиші і спокої, відчуваючи неймовірне умиротворення.

Нас вже вибрали тисячі туристів, зупиняйтеся у нас, і ми організуємо для Вас незабутній відпочинок в Карпатах!