Різдво в Карпатах

Щороку Різдво святкують мільйони людей в християнському світі. Воно вважається сімейним святом, яке відзначається в сімейному колі у себе вдома, біля сімейного вогнища. Але цю традицію можна перенести в Карпати і виїхати усією сім»єю в гори.

Різдвяні традиції Карпат.

Приїхавши у Карпати на Різдво, Ви не лише захочете тут відпочити, але й поринути у цей казковий світ, відчути на собі усі традиції та звичаї цієї місцевості. Встановлення дідуха – це перша справа. Місцеві жителі ставлять його поруч з ялинкою та вірять, що в нього вселяється добрий дух. Традиція ця вже дуже стара. Сьогодні дідуха виготовляють не лише з пшениці чи вівса, але й прикрашають його калиною, горіхами та ін. Викидувати його не можна. Також мешканці Карпатського краю обсипають один одного пшеницею, що віщує здоров’я, щастя та радість протягом року.
Різдво – одне з найулюбленіших свят у Карпатах. Навіть сама природа готується до нього: білий сніг хрумтить під ногами, красуні ялинки та сосни, покриті білими шубками та чисте морозне повітря сворюють атмосферу казки. Усюди лунають дитячий сміх та святкові пісеньки. Таку теплу та приємну атмосферу, як тут, великі міста не здатні подарувати. Тож вам залишається зібратися у дружнє коло за столом, запалити камін та насолоджуватись щастям та красою, які порадує Вам Різдво у горах.

Незабутній Різдвяний вечір серед карпатських гір у апарт-готелі “Вершина”

Якщо Ви хочете відправитись на різдвяні канікули у Карпати, обирайте апарт-готель “Вершина”. Тут вам пропонуються апартаменти з піччю або ж каміном, що буде незамінним атрибутом у різдвяний вечір. Адже, що може буде краще ніж дорогі люди поруч, біля “сімейного вогнища”, подалі від метушливого міста, але із щирими посмішками на обличчях? Так, щастя та радість відчує кожен, хто подарує собі Різдво у Карпатах!