Відпочинок в Карпатах у січні 2019

Зимовий відпочинок в Карпатах у січні завжди радує дивами. Новорічні свята супроводжують нас цілий місяць: Новий рік, Різдво, Старий новий рік – свято Маланки, Водохреще, Тетянин день. Дійсно січень це місяць чарівництва та пригод.

Раніше ніхто і не думав, що можна зустрічати свята не вдома. Але сьогодні багато хто приймає для себе рішення поїхати в Карпати, зануритися в колорит місцевих традицій, подивитися справжні народні гуляння, просочені гуцульським духом, відчинити дітям інший бік свят.

Різдво один з найбільших релігійних свято року, до нього готуються заздалегідь. У святий вечір молодь, вдягається в національні костюми, ходить по домівках сусідів, друзів і колядує. Навколо звучить музика, в піснях вихваляють Христа. Все навколо в очікуванні Різдва. Саме в Різдвяний день можна побачити на вулицях справжній вертеп, гуцульські гуляння , а також зігрітися глінтвейном.

На Старий новий рік – свято Маланки. В щедрий вечір, заведено ходити по домівках і співати. У селах усі одягаються в костюми персонажів та йдуть щедрувати. Гості, заходячи в будинок, посівають поріг злаками, бажаючи господарями добробуту, щастя і багатства. На вулицях і площах починаються народні гуляння, які нагадують театральну дію. Маланку гуляють весело і від щирого серця. Персонажі, які беруть участь у святі дуже багато: Циган, Циганка, Баба, Дід, Молода і Молодий (Маланка та Василь),Батько, Мати, Чорт, Ведмідь, Жид, Гуцул, Смерть, Коваль, Турок, Солдат. Чорт найвеселіший та жартівливий персонаж, увесь у сажі, який чіпляється до перехожих і грає з ними у сніжки.

Свята це не тільки веселі прогулянки, але і хороший відпочинок. Щоб повністю насолодитися січневими святами та красою Карпат, необхідно вірно вибрати готель. Якщо ви віддаєте перевагу тихому і затишному готелю, який огорне вас домашнім затишком і тишею, то Апарт-готель «Вершина» виправдає ваші надії.

Комплекс готелю складається з двох котеджів. У великому котеджі є чотири апартаменти, в яких є камін або піч. У зимові вечори, коли за вікном вітер грає з верхівками дерев, у вас буде можливість зігрітися біля ватри і послухати тріскотіння палаючих дров, номер в такі хвилини заповняється щастям і радістю. Камін подобається закоханим парам, а піч-лежанку обирають сім’ї з дітьми і прихильники погріти спину. Другий двоповерховий котедж «На печі» розташований окремо і розрахований на чотирьох чоловік.

На території комплексу є баня і кафе, в якому вас порадують гуцульськими національними стравами і створять святковий настрій.

Родзинкою готелю є його місце розташування. «Вершина» перебуває на вершині хребта, навколо тільки гори і ліси, від таких видів краси захоплює дух. Біля готелю є оглядовий майданчик на всю Яремче.

Відпочинок в апарт-готелі «Вершина» запам’ятатися вам назавжди.