Святкування Дня Незалежності в Україні!

Традиційний відпочинок в Карпатах асоціюється у багатьох виключно з лижними курортами в зимовий сезон. Однак тих, хто відвідає ці місця влітку, буде чекати приємне відкриття – з червня по серпень в горах нітрохи не гірше, а багато міст здатні надати туристам відпочинок дійсно високого класу. Явним доказом тому є Яремче і курорт «Вершина». Тут можна не просто зупинитися, але і круто зустріти День Незалежності в Україні.

Як зустріти День Незалежності України в Карпатах?

Яремче являє собою один з мальовничих куточків Івано-Франківської області. Незважаючи на те, що це містечко оточене з усіх боків Карпатським національним природним парком, доїхати до нього нескладно – як по автотрасі, так і залізницею.

При чому, вже по дорозі в готель можна насолодитися непередаваними видами гірського масиву Явірник і подихати кришталево-чистим повітрям. Додатково, з Яремче легко дістатися у всі туристичні центри Карпат серед яких Буковель, Говерла, Коломиї та інші.

Саме ці переваги роблять місто найбільш популярним місцем, в яке щорічно з’їжджаються туристи, щоб відзначити День Незалежності України в Карпатах.

Програма відпочинку в Карпатах на День Незалежності України

В Яремче це свято проходить з проведенням численних концертів та ярмарків. При чому саме останні викликають пекучий інтерес у публіки – адже ці барвисті базарчики мають абсолютно незвичний формат. Тут можна знайти знамениті карпатські рукотворні ласощі, а також найрізноманітніші дегустації.

Куплений на ярмарку ароматний чай із запашних трав, зібраних в лісах Карпат, зможе не тільки зігріти зимовими вечорами, але і нагадати про щасливе часу, проведеному у відпустці. А намисто з грибів перетворитися в запашну юшку в переддень Різдва.

Додатково, кожен Ярмарок є джерелом різних сувенірів – тільки тут можна придбати справжні вироби зі шкіри та овчини, купити дерев’яний і керамічний посуд ручної роботи або справжні гуцульські вбрання, або просто запастися оригінальними подарунками на всі випадки життя (наприклад, прикрасами або аксесуарами для лазні та сауни).

Які ж ще розваги можна зустріти під час святкування Дня Незалежності в Карпатах? До найпоширеніших з них відносять:

 • різноманітні гастро-тури, які дозволять спробувати справжню бринзу, будз або знаменитий банош, приготований у величезному казані на багатті прямо в присутності гостей. Ще одна гастрономічна пам’ятка Карпат, гуслянка, обов’язково готується кожної порядної гуцульської господинею. А ось рецепт цієї страви суворо оберігається – з чого воно приготовлено можна дізнатися тільки в загальних рисах;
 • Музика – побувати в Карпатах і не почути гру на справжній трембіті просто злочин. Звук цього музичного інструменту, довжина якого досягає 3 м, неможливо забути або переплутати з чимось. За словами гуцулів, в трембіті співає вітер. До речі, торкатися до нього жінкам заборонено.

Для тих же, хто любить активний відпочинок і бажає максимально близько ознайомитися з природою Карпат, існує можливість відвідати найпопулярніші місця:

 • гора Говерла та весь Чорногорський хреб;
 • скелі Довбуша і гора Маковиця;
 • річка Прут і водоспад Пробій;
 • водоспад Дівочі сльози;
 • Вольєрне господарство;
 • Босоногий маршрут;
 • парк мініатюр.

Незважаючи на вбрання розвага, кожного туриста чекатиме максимум задоволення від близького знайомства з величною природою гір і культурою гостинного народу, що проживає в Карпатах.

Де зупиниться на День Незалежності в Яремче?

Крім численних варіантів активного відпочинку, святкування Дня Незалежності в Яремче можна провести і більш спокійно, в комфортних умовах бази відпочинку. Для своїх клієнтів, готель «Вершина» пропонує широкий перелік послуг, серед яких можливість:

 • скористатися басейном з підігрівом води;
 • провести час в російській лазні на дровах;
 • покуштувати справжню гуцульську кухню в ресторанному комплексі.

А для дітей облаштовано дитячий майданчик з батутом.

У літній сезон всім гостям готелю надається унікальна можливість самостійно зібрати дари лісу (екологічно чисті ягоди та фрукти), оздоровитися на знаменитих мінеральних джерелах, а також випробувати свої сили в риболовлі на форель. Але найголовніше, що чекає туристів – це приємна, дружня атмосфера і сервіс найвищої якості, який забезпечується професійним персоналом.

Карпати – справжній подарунок природи людям. Більшість туристів, один раз побувавши в горах, назавжди віддають їм своє серце і повертаються сюди з року в рік. Апарт-готель «Вершина» дозволить провести День Незалежності в Яремче не тільки яскраво і незабутньо, але і з максимальною зручністю.